Электроинструмент Makita по низким ценам
knee surgery

پرینت سه بعدی

سرعت مشاهده حجم و فرم و یا تست عملکرد یک طرح خوب، در روند های طراحی معماری و طراحی صنعتی از نکات بسیار پر اهمیت در دنیای امروز میباشد. یک ارائه خوب، با دقت و سریع از مزایای پرینت سه بعدی است.  استودیو طراحی صبا این خدمت را به عنوان یکی از خدمات مکمل انجام میدهد و روش مدلسازی سریع مورد استفاده در این مجموعه روش FDM میباشد.

 

توضیح ساده این روش، استفاده از مفتولهای مواد قابل ذوب مانند ABS,PLA,... است،که از نازل این دستگاه خارج شده، لایه لایه شروع به ساخت حجم میکند تا آن را کامل نمایند. این روش فعلا یکی از ارزان ترین روشهای موجود مدلسازی سریع میباشد و در داخل کشورمان اخیرا در حال گسترش یافتن است. این روش برای ساخت قطعات صنعتی ، مدل و ماکت معماری، مدل های ریخته گری، مدل و ماکت محصول قابل استفاده است . با توجه به مواد مورد استفاده در قطعات ساخته شده، عملکرد آن قطعه را به درستی نشان داده میشود. حتی از این روش میتوان برای تولید قطعات کم تیراژ و بسیار پیچیده و قطعاتی که ساخت قالب برای آنها متصور نمیباشد نیز استفاده کرد .

مشخصات دستگاه مورد استفاده به اختصار زیر میباشد :

  • تکنولوژی لایه ذوبی(FDM).
  • مواد مصرفی، فیلمان های PLA و ABS با قطر1.75mm
  • دقت 100 میکرون تا 300 میکرون
  • برای حجم های بزرگ در صورت لزوم، حجم را در نرم افزار به چند قسمت تقسیم کرده و پرینت می شوند و سپس با چسب مخصوص به همدیگر متصل خواهند شد.

 

برای اطلاع از روند انجام کار و قیمت کلیک کنید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید . شماره تماس : 09198663598

 

تصاویر زیر قطعات پرینت شده به همین روش هستند :

برچسب ها: پرینت سه بعدی, 3d print, خدمات پرینت سه بعدی, پرینت 3d, ماکت سازی سریع, مدلسازی سریع