میکرو آکوا (micro aqua) آکواریوم کوچک خانگی شما

میکرو آکوا یک آکواریوم کوچک برای خانه آنهاییست که حجیم بودن یک آکواریوم مکعب مستطیل را نمی پسندند و میخواهند یک تُنگ پیشرفته داشته باشند ! تعجب نکنید میکرو آکوا دارای تجهیزات یک آکواریوم میباشد ، بلی . پمپ هوا، تصفیه کف، روشنایی و ... تجهیزاتی هستند که در دل این مجموعه است .ظرف شیشه ای و زیبای کروی شکل آن تداعی یک تُنگ را میکند و تجهیزات آن قدرت و زیبایی یک آکواریوم را به ارمغان می آورد. این محصول در همین مجموعه تولید شده و دارای گارانتی یک ساله میباشد. در هر جایی از خانه میتوان قرار داد، فقط کافیست یک پریز برق نزدیکش باشد تا پس از اتصال آن به برق نمایش خود را آغاز کند.

 

سین آویز ، طرحی نو برای هفت سین نوروزی

سین آویز ، هفت سینی است برای آنان که به دنبال چیدمانی متفاوت از هفت سین هستند، اشغال فضای مورد نیاز برای این چیدمان و ترکیب بندی آن ، برایشان مهم است .

این هفت سین تشکیل شده است از 6 قطعه ظرف برای شش سین و چهار قطعه ظرف دیگر برای سین آخر که سبزه میباشد، به همراه یک تنگ ماهی !  6 ظرف که طراحی شده اند ، برای آویختن بر بالای تنگ ماهی و 4 ظرف دیگر که در پایین تنگ ماهی، محل قرار گیری سبزه هستند. البته دست استفاده کننده باز است و میتواند از ظروف سبزه برای ریختن دیگر اشیاء مانند سنگهای شیشه ای و یا تخم مرغ های هفت سین و ... نیز استفاده کند. ابعاد این اثر برای چیدمان پیشنهادی، 30 سانتیمتر طول، 30 سانتیمتر عرض و 23 سانتیمتر ارتفاع میباشد.

در طراحی این هفت سین از گلبرگهای لوتوس ، به صورت منفصل و با ترکیبی خاص در پشت و روی ظروف استفاده شده است . ظروفی که آویخته میشوند به شکل مرغان طاوس مانندی هستند که مشغول تماشای آب داخل تنگ اند . و ظروف پائین که مخصوص سبزه طراحی شده اند ، باروری خاک را در زیر شفافیت آب یاد آور می شوند.

این محصول به سفارش فروشگاه "سلام زندگی" طراحی گردیده و با مشارکت ایشان نیز، تولید شده است.

سین آویز ، هفت سینی است برای آنان که به دنبال چیدمانی متفاوت از هفت سین هستند

تصاویر بیشتر از این هفت سین:

قطعات داخل بسته بندی محصول :